BYLO V TOM TAK TROCHU KOUZLO NECHTĚNÉHO. Na jedné straně dlouho dopředu plánovaný obsah magazínu, na druhé tak trochu nečekané osobní setkání. Vysvětlíme… 

 

Fairwayová dřeva jsou mnohem univerzálnější, než si myslíte


 

Professionnelle depuis 2007, rookie sur le LPGA Tour I'année suivante, l'allemande Sandra Gal fait partie de ces joueuses charismatiques du circuit mondial féminin dont les cenres d'intérêts vont bie au-delà du golf. L'occasion, pour nous, en cette fin de saison, de lui poser quelques questions.

 

 

FOTOSTORY: Zaostřeno naLPGA


 

Charity golf tournament in favor of Allianz Pro Humanity in Mainz


 

Highlights of The 2015 Solheim Cup, 14.-20. September 2015 at Golf Club St. Leon-Rot (Germany) near Heidelberg

 

Sensational Sandra has her eyes on Olympic Gold.


 

Maluje obrazy. Umí hrát na housle a zpívat. Protože na tozdíl ode mě má hudební sluch. Je mladší, krásnější, milejší, a kdybych chtěla být stejně vysoká, musím přijít v podpatcích! A stejně jsem kvůli obědu s ní ráda oželela letošní Press cup na Ypsilonce. Je nejen úžasná, ale hraje taky úžasný golf... SANDRA GAL. 
 

Qui sont les golfeuses et golfeurs les plus sexy de la planète? On a posè la question à notre panel composé d'hommes et de femmes qui suivent régulièrement les activités du golf. On a évidemment invité les dames à voter pour les hommes et les messieurs à voter pour les femmes. 

Page 1 of 4